Přeskoč na obsah

Kompletní systémové řešení pro catering

Komplexně vyvinutý software s hardwarem pro catering. Jednoduše a podle Vašich potřeb.

Konzultovat

S čím Vám pomůžeme?

Skladové hospodářství pro vytváření receptů, jídelních lístků a kalkulací

Možnost příjmu elektronických dodacích listů (EDI) od dodavatelů

Zpracování docházky a mezd a benefitů pro zaměstnance

Centrální správa skladových karet, dodavatelů a objednávání zboží

Přebíraní dodavatelů z ERP systémů (např. SAP)

Naši klienti

Veřejné stravování CZ, a.s.

Nová generace našeho SW kompletně pokrývá požadavky cateringových společností jako je vedení skladů, správa receptur, normování, objednávání a odbavování dodávek jídel a potravin přes internet. Pro rozsáhlejší cateringové řetězce provozoven nabízíme i funkcionalitu umožňující zlepšení ekonomiky a důslednější kontrolu nad jednotlivými provozovnami - centrální správu propojených provozoven. To zajišťuje rozšíření skladového a výrobního SW GM2 o modul centrální správy, který pro propojené provozovny umožňuje centrálně spravovat sklady (skladové karty), receptury, číselníky, dodavatele a objednávání surovin a zboží. Příslušná data jsou pak oboustranně replikována mezi centrálou a podřízenými provozovnami.

Kompletní SW a HW řešení pro závodní jídelny

Zařízení služeb Ministerstva vnitra používá kombinaci našeho skladového, výrobního, objednávkového systému a prodejní modul, včetně napojení na docházkový a mzdový systém. Tyto systémy lze propojovat a centrálně řídit v rámci celé České republiky.

Konzultovat
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.