Přeskoč na obsah

Kompletní systémové řešení pro rozvoz stravy

Komplexně vyvinutý software s hardwarem pro rozvoz stravy. Jednoduše a podle Vašich potřeb.

Konzultovat

S čím Vám pomůžeme?

Objednávkový systém skrze webové rozhraní

Automatické odesílání přehledu objednávek

Správa zákazníků a podkladů pro fakturaci

Tisk etiket a dodacích listů pro rozvozy

Snadná editace cenových hladin

Naši klienti

RESTAURANT FORT ROXY

Součástí nové generace našeho SW je i nový webový modul Web Menu. Ten je možné využívat jak samostatně, tak i společně s ostatními spolupracujícími částmi stravovacího SW. Součástí webového modulu je i možnost objednávat stravu přes internet, a to jak pro jednotlivé strávníky, tak i hromadně pro skupiny strávníků. Takovými skupinami mohou být např. malé podniky, pro které je nejvýhodnější nechat si stravu dovážet. Součástí SW je i přehledné sledování objednávek a podpora fakturace za odebranou stravu. Součástí fakturace může být i zpracování příspěvků zaměstnavatele. Pokud je současně používán i skladový a výrobní program, může být s odbytovou částí provázán, která pak může přebírat kalkulace jídel a připravené ceníky a jídelníčky.

Kompletní SW a HW řešení pro rozvoz stravy

Zařízení služeb Ministerstva vnitra používá kombinaci našeho skladového, výrobního, objednávkového systému a prodejní modul, včetně napojení na docházkový a mzdový systém. Tyto systémy lze propojovat a centrálně řídit v rámci celé České republiky.

Konzultovat
Tyto stránky používají soubory cookies uchovávající informace ve vašem počítači. Tyto soubory zajišťují správné fungování webu. Tím, že tyto stránky dále používáte dáváte svůj souhlas s použitím cookies.